Наш Благотворительный Фонд «Новая Громада», принял воспитанников интерната под свою опеку

26.12.2015

Три роки тому ми познайомилися з чудовими дітками, які мешкають у Смілянському будинку-інтернаті в Черкаській області. Наш Благодійний Фонд «Нова Громада», що був створений Групою Компаній «Нові Продукти», узяв вихованців інтернату під свою опіку. Це діти з особливими потребами, серед яких є сироти або ті, у кого батьки позбавлені батьківських прав. Їм дуже потрібні любов та підтримка.

Увесь цей час ми намагалися створити для наших маленьких друзів сприятливі умови, аби вони могли комфортно жити, навчатися, проходити соціальну реабілітацію та отримувати медичну допомогу. Так, починаючи з 2013 року, Фонд «Нова Громада», який діє виключно за рахунок власних коштів ГК «Нові Продукти», виділив на підтримку інтернату понад 2 500 000 грн.

А цього року, напередодні новорічних свят, ми отримали від своїх підопічних коштовний подарунок: дітлахи намалювали для нас святкові листівки. Ці яскраві малюнки, в які вихованці інтернату вклали часточку своєї душі та неабиякий талант, були придбані нашим Благодійним Фондом і стали чудовим подарунком для бізнес-партнерів ГК «Нові Продукти». А отримані кошти підуть на подарунки для маленьких художників.

Завдяки цій акції дітлахи змогли розкрити свої таланти, а ми – привернути увагу всіх небайдужих до потреб інтернату та його вихованців. Адже вони повсякчас потребують уваги та допомоги. І будь-хто з нас може подарувати їм віру в диво.